570 430 106
Zamknij
Zamknij
Reklamacja i zwroty

REKLAMACJE I ZWROTY

 1. Sklep internetowy TRESOR BUTIK akceptuje zwroty kupionych towarów poprzez stronę internetową www.tresorbutik.pl.
 2. Towar należy odesłać na adres : Tresor BUTIK  ul. Wieczornych Mgieł 12, 83-050 Bąkowo.
 3. Kupujący w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki ma prawo zwrotu, lecz zobowiązany jest odesłać przesyłkę ze zwracanym towarem na podany wyżej adres z  formularzem zwrotu
 4. Sprzedający może odmówić przyjęcia zwrotu, jeżeli ten posiada ślady użytkowania lub brak oryginalnie zamocowanej metki.
 5. Tresor butik rozpatrzy każde przyjęcie zwrotu w terminie do 14 dni ( od dnia otrzymania zwrotu na podstawie Ustawy z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta ( Dziennik Ustaw z 2014 roku numer 827).
 6. Sprzedający informuje, że nie przyjmuje zwrotów towarów wysyłanych przez klienta za pobraniem lub za pomocą paczkomatów na koszt Tresor butik.
 7. Kupujący ponosi koszty odesłania towaru.
 8. Paragon jest podstawą do uwzględnienia zwrotu. Jeżeli na paragonie znajduje się więcej produktów, które nie są zwracane, prosimy o załączenie nam oryginału paragonu i pozostawienie sobie kserokopii dowodu zakupu.
 9. Formularz zwrotu (pobierz).
 10. NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ODESŁANIE DO NAS ZWROTÓW BEZ POTWIERDZEŃ NADAŃ.

REKLAMACJA

 1. W związku z reklamacją towaru : go należy odesłać na adres: Tresor Butik ul. Wieczornych Mgieł 12, 83-050 Bąkowo wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym oraz paragonem.
 2. Firma Tresor butik nie przyjmuje zwrotów towarów wysyłanych za pobraniem lub za pomocą paczkomatów na koszt Tresor.
 3. Zwracany towar powinien być czysty.
 4. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub zwrócona zostanie kwota za reklamowany towar.
 5. Tresor butik ustosunkuje się do każdej złożonej reklamacji niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni. Reklamacje rozpatrywane są na podstawie Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny. Klient zostanie poinformowany drogą e-mailową o rozpatrzeniu reklamacji.
 6. Formularz reklamacji (pobierz).