570 430 106
Zamknij
Zamknij
Reklamacja i zwroty

REKLAMACJE I ZWROTY

 1. Sklep internetowy TRESOR BUTIK akceptuje zwroty kupionych towarów poprzez stronę internetową www.tresorbutik.pl.
 2. Towar należy odesłać na adres : Tresor Aleksandra Żwierełło ul. Wieczornych Mgieł 12, 83-050 Bąkowo.
 3. Kupujący w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki ma prawo zwrotu, lecz zobowiązany jest odesłać przesyłkę ze zwracanym towarem na podany wyżej adres wraz z paragonem i formularzem zwrotu. Odesłanie zwracanego towaru bez paragonu – skutkuje odmową zwrotu.
 4. Sprzedający może odmówić przyjęcia zwrotu, jeżeli ten posiada ślady użytkowania lub brak oryginalnie zamocowanej metki jak również brak paragonu.
 5. Tresor butik rozpatrzy każde przyjęcie zwrotu w terminie do 14 dni ( od dnia otrzymania zwrotu na podstawie Ustawy z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta ( Dziennik Ustaw z 2014 roku numer 827).
 6. Sprzedający informuje, że nie przyjmuje zwrotów towarów wysyłanych przez klienta za pobraniem lub za pomocą paczkomatów na koszt Tresor butik.
 7. Kupujący ponosi koszty odesłania towaru.
 8. Formularz zwrotu (pobierz).

REKLAMACJA

 1. W związku z reklamacją towaru : go należy odesłać na adres: Tresor Aleksandra Żwierełło ul. Wieczornych Mgieł 12, 83-050 Bąkowo wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym oraz paragonem.
 2. Firma Tresor butik nie przyjmuje zwrotów towarów wysyłanych za pobraniem lub za pomocą paczkomatów na koszt Tresor.
 3. Zwracany towar powinien być czysty.
 4. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub zwrócona zostanie kwota za reklamowany towar.
 5. Tresor butik ustosunkuje się do każdej złożonej reklamacji niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni. Reklamacje rozpatrywane są na podstawie Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny. Klient zostanie poinformowany drogą e-mailową o rozpatrzeniu reklamacji.
 6. Formularz reklamacji (pobierz).